Czyszczenie grilla

 

Soczyste steki, kiełbaski i kebaby warzywne – wraz z nadejściem wiosny nad ogrodami zaczynają unosić się aromaty pysznych potraw prosto z rusztu, a ich zapach szybko przypomni nam o rozpoczynającym się sezonie na grillowanie! Pełen sukces imprezy ogrodowej zapewni lśniąco czysty grill. Jego stan, po długiej przerwie zimowej, zazwyczaj nie zachęca do pieczenia na nim kiełbasek. Za pomocą odpowiednich narzędzi, w przeciągu kilku chwil Twój grill będzie znowu gotowy do użycia.

 

 

Potrzebne narzędzia i materiały:

  • Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8100 Li-lon
  • Szczotka szczecinowa 403 (w zestawie)
  • Tarcza polerska EZ SpeedClic 423S
  • Pojemnik pasujący wielkością do kratki od grilla
  • Płyn do zmywania

 

 

Krok 1

Ruszt od grilla włóż do odpowiednio dużego pojemnika z wodą i płynem do zmywania na pół godziny, aby zmiękczyć przywarte zanieczyszczenia.

 

 

Krok 2

Czas oczyścić grill za pomocą poręcznego narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8100 Li-Ion ze szczotką szczecinową, która bezpiecznie usunie przywarty brud i wniknie nawet w najmniejsze zagięcia. Nie musisz też martwić się o plączący się kabel, ponieważ narzędzie jest zasilane akumulatorowo.

Wskazówka: aby chronić ubranie, załóż fartuch.

 

 

Krok 3

Aby nadać kratce piękny połysk, możesz wypolerować ją za pomocą tarczy polerskiej Dremel(R) 423S, którą łatwo zamontujesz na narzędziu wielofunkcyjnym Dremel 8100 Li-lon dzięki innowacyjnej nakrętce EZ Twist. Zanim się obejrzysz, grill będzie jak nowy i gotowy na następną imprezę w ogrodzie. Smacznego!

 

 

Gotowe!