031116_dremel_mt_fb_mp_v1

Uwaga! Ogłaszamy Świąteczny konkurs szachowy Dremel! :)

Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia 2016.

Wykonaj samodzielnie przy użyciu narzędzi DREMEL planszę oraz figurki do gry w szachy. Projekty należy wykonać narzędziami Dremel.

W czasie pracy zrób zdjęcia ilustrujące kluczowe etapy oraz ukończone dzieło. Zdjęcia powinny nadawać się do druku (300 dpi/1mB).  Przygotuj opis poszczególnych kroków oraz listę materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania projektu.

Liczy się pomysł, kreatywność i estetyka wykonania :)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wgraj jeden z zestawów, na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia 2016.
Do 10 grudnia Jury wybierze trzy najbardziej pomysłowe projekty.

Nagrodami w konkursie są:

  I miejsce – Limitowany zestaw DREMEL® 3000- 5*****   3000-5-75

  II miejsce – Limitowany zestaw DREMEL® 3000 – 4****  3000-3-55-kit

  III miejsce – Limitowany zestaw DREMEL® 3000 – 3***  3000-kit-met-holder

Prace zostaną opublikowane na stronie pomysłodajnia.pl oraz w innych mediach aby fani marki Dremel mogli spróbować swoich sił w realizacji Twojego pomysłu.

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

 

Opis projektu

 

załącznik 1

załącznik 2

załącznik 3

załącznik 4

załącznik 5

 

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu "Pomysłodawcy Pomysłodajni". Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym, przez Robert Bosch sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 105, w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i rozpowszechnianie przesłanego zgłoszenia konkursowego w dowolnej formie w materiałach prasowych, na stronach internetowych i w kanałach social media oraz na oznaczenie materiału zawierającego treść zgłoszenia konkursowego imieniem i nazwiskiem uczestnika, zgodnie z regulaminem konkursu