konkurs DREMEL

Edycja wrześniowa!

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2016.

Wykonaj przy użyciu narzędzi DREMEL projekt typu „Zrób to sam” o dowolnej tematyce. W czasie pracy zrób zdjęcia ilustrujące kluczowe etapy oraz ukończone dzieło. Zdjęcia powinny nadawać się do druku (300 dpi/1mB).  Przygotuj opis poszczególnych kroków oraz listę materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania projektu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wgraj zebrane materiały do 20 września 2016.
Do 30 września Jury wybierze trzy najbardziej pomysłowe projekty i uhonoruje autorów tytułem Mistrzów Majsterkowania.

Nagrodami w konkursie są:

  I miejsce – DREMEL® 3000

  II miejsce – DREMEL® VersaTip

  III miejsce – DREMEL® GlueGun 930 (Hobby Line)

 

Prace zostaną opublikowane na stronie pomysłodajnia.pl oraz w innych mediach aby fani marki Dremel mogli spróbować swoich sił w realizacji Twojego pomysłu.

Kolejny konkurs już we wrześniu!

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

 

Opis projektu

 

załącznik 1

załącznik 2

załącznik 3

załącznik 4

załącznik 5

 

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu "Pomysłodawcy Pomysłodajni". Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym, przez Robert Bosch sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 105, w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i rozpowszechnianie przesłanego zgłoszenia konkursowego w dowolnej formie w materiałach prasowych, na stronach internetowych i w kanałach social media oraz na oznaczenie materiału zawierającego treść zgłoszenia konkursowego imieniem i nazwiskiem uczestnika, zgodnie z regulaminem konkursu